Sürdürülebilir
Teknolojiler

Deneyimden daha fazlası

1997 yılından beri Canlar Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yürüttüğümüz tekstil makinaları üretimimizi Canlar Mekatronik San. Ve Tic. AŞ. olarak sürdürmekteyiz.

Kumaş Boyama, Bobin Boyama, Elyaf Boyama, Levent Boyama, Ramöz, Egalize ve Serbest Kurutma, Fularlı Kesme, Balon Sıkma ve benzeri tekstil makinaları başlıca ürünlerimizi oluşturmaktadır.

Müşteri memnuniyet odaklı üretim ve satış sonrası servis anlayışımızla tekstil sektöründeki firmalar ile iş ortaklığımızı geliştirerek sürdürmekteyiz.

1997

Başlangıç

İlk başlarda 3 yıl boyunca makine revizyon ve yenileme işlemleri yapılmıştır

2001

Üretim Başlangıcı

İlk fabrika 4.000 m2 alan üzerine kurulmuştur

2003

Kapasite Artışı

Üretim alanı 8.000 m2 ‘ye çıkarılmıştır

2015

Endüstriyel Büyüme

Yeni yatırımlarla birlikte Canlar Mekatronik adını alarak büyümüştür

2024

Günümüz

Dünyanın en büyük tekstil makine üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olmuştur

Önceliğimiz
sürdürülebilirlik

Canlar A.Ş. iddialı ve aynı zamanda sürdürülebilirlik kavramını izlemetedir. Çevre dostu ürünlerin geliştirilmesi yanında, kaynakların üretim süreçlerini de sürdürülebilir bir şekilde kullanılmaktadır. Canlar Mekatronik her proje aşamasında kalite kontroller ve güvenlik kriterlerini çok sıkı bir şekilde kontrol etmektedir. Canlar Mekatronik makineleri bireysel müşteri gereksimleri yanı sıra yerel yönetimlerin teknik düzenlemelerine uygun olarak üretilip çeşitli ülkelere başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Canlar Mekatronik mevcut ürünlerin optimizasyonu yanı sıra yenilikçi teknolojilerin tespitine odaklanan yoğun bir araştırma ve geliştirme programını da destekler.

Canlar Mekatronik mevcut ürünlerin optimizasyonu yanı sıra yenilikçi teknolojilerin tespitine odaklanan yoğun bir araştırma ve geliştirme programını da destekler. Canlar A.Ş. iddialı ve aynı zamanda sürdürülebilirlik kavramını izlemektedir. Çevre dostu ürünlerin geliştirilmesi yanında, kaynakların üretim süreçlerini de sürdürülebilir bir şekilde kullanılmaktadır. Canlar Mekatronik her proje aşamasında kalite kontrol ve güvenlik kriterlerini çok sıkı bir şekilde test etmektedir. Canlar Mekatronik makineleri bireysel müşteri gereksinimleri yanı sıra yerel yönetimlerin teknik düzenlemelerine uygun olarak üretilip çeşitli ülkelerde başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir.