responsive

Kar yapabilmeniz için buradayız.

CANLAR MEKATRONIK, 20 yıla yakın iş disiplini, gelenek ve deneyimleriyle Dünya tekstil sahnesinde profesyonel oyunculuk lisans sahibi ve gelişim temellerini esas alan bir mekanik mühendislik firmasıdır. Müşterilerimiz icin odak noktamız; kısa vadede kar maksimizasyonu yanısıra uzun vadeli başarı ve sürdürülebilir büyüme için ciddi çaba gostermektir.

responsive

Uzun dönem verimlilik.

Pazardaki konumumuzu, sürdürülebilir müşteri memnuniyetleriyle pekiştirip sektördeki konumumuzu koruyabilmek ve bir adım öteye ilerleyebilmek için sürekli olarak pazar stratejilerimizi geliştiriyoruz. Bu noktada, bizi rakiplerimizden ayırt eden en önemli özelliğimiz her zaman müşterilerimize minimum maliyet ve sürdürülebilir verimlilik için en iyi teknik çözüm desteğini sağlayabilmektir.

responsive

Kalite standart seçenekleri sunuyoruz

Kurumumuz kooperatif liderlik ve takim calışmasına dayanmaktadır. Canlar Mekatronik markası yenilikçi teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarınızı karşılamak için kullanabileceğiniz yüksek kalite anlamına gelir.Bütün makine ve makine parça üretimi kendimize ait olup Türkiyedeki tesislerimizde üretilmektedir. Bu sebeple makinalarımızda yüksek kalite standartlarını garanti ediyoruz.